Enrique Iglesias
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ilgesnė biografija

Go down 
AutoriusPranešimas
.Candy
Administratorius
.Candy


Pranešimų skaičius : 39
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-01-16

Ilgesnė biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ilgesnė biografija   Ilgesnė biografija Icon_minitimeSk. 01 20, 2008 9:17 am

Jūs manytumėte, kad Enrique Iglesias nenebeturi nieko pasirodyti. Galų gale, Madride gimęs, Majamiu pakeltas dainininkas pardavė 40 milijonų albumų po nedaug daugiau kaip dešimtmečio, tapdamas vienu iš sėkmingiausių menininkų populiariosios muzikos istorijoje. Kita vertus, Enrique nėra jūsų vidutinė pokštelėjimo žvaigždė. Nagrinėkite tai: dainininkas praleido praėjusius trejus metus, meistriškai padarydamas jo paskutinį albumą. Treji nesustojančios kelionės, rašymo, registracijos metai, spausdamas 'pašalinti' mygtuką, tiktai kad prasidėtų vėl iš naujo, kol jis nėra 100 % įsitikinęs, kad jo vizija yra tobulai suprasta. Dabar, jis pagaliau turi. Vadintas "Kankinamas nemigos", humoristinis linktelėjimas į Enrique bemieges naktis ir apsėstą artistišką asmenybę, ataskaita yra aiškiai ambicingiausias jo fenomenalios karjeros projektas. "Kai aš pradėjau šį procesą, aš nebuvau iš tikrųjų įsitikinęs dėl specifinio garso, kad aš ieškojau," Enrique sako per pusryčius prašmatniame viešbutyje Beverli Hilse." Ką aš tikrai žinojau buvo, kad aš norėjau turėti garbingą dainų repertuarą, kad pradėčiau nuo. Ant mano ankstesnių ataskaitų, aš visada pradėčiau nuo tuzino minčių. Šį kartą, aš parašiau tarp 40 ir 50 naujų gaidų.", Enrique taip pat praleido ilgą laiką, galvodamas specifines projekto garso kokybes. Jis turi būti varvėtas madingame šuoliuke ir elektroniniuose dūžiuose - būtina sąlyga komerciniam pasisekimui naujame tūkstantmetyje? "Aš manau pirmiausia, kad aš tikrai norėjau sąmoningai padaryti ataskaitą, kuri turėjo vėsų garsą į jį," jis sako atvirai." Bet tada aš pasakiau sau savarankiškai: 'piskite tai. Aš nenoriu įvertinti savęs per rimtai.' Tiesa yra, aš tik noriu parašyti dainas, kurias aš mėgstu. Jis yra taip paprastas, kadangi tas.” Tokiu būdu pradėjo trejų metų kelionę nuo sustojimų Majamyje, Los Andžele ir Švedijoje, taip pat kaip prisidėjime įžymių gamintojų tokių kaip Sean Garret, Max Martin, Kristian Lundin, Mark Taylor & Paul Barry, ir Anders Bagge. "Kai aš darau ataskaitą, aš dirbu naktį," sako Enrique." Taip iš esmės aš praleidau trejus metus, dirbdamas naktį ir miegodamas per dieną. Aš buvau hiperaktyvus visas savo gyvenimas. Žodis kankinamas nemigos buvo pirmas, kuris atėjo į galvą, kai aš bandžiau pasiūlyti tinkamą pavadinimą albumui.", kai kurios iš ataskaitos įsimintiniausių vietų įtraukia "Pastūmėjimą", madingą šuoliuką pagardintas bendradarbiavimas su rapper Lil', Wayne, taip pat kaip "Skamba Mano Skambutį," paniuręs takas, kurį Enrique parašė Los Andžele kartu su dviem jo mėgstamų songwriting partnerių, švediško kompozitoriaus Kristian Lundin (Savan Kotecha taip pat bendradarbiavo ant tako). "Jūs žinote tais momentais gyvenime, kai jūs suklumpate nedaug, ir jūs atsitiktinai atrandate kažką, kas keičia jus?," klausia Enrique jo tipiškai atsitiktiniame, nepretenzingame elgesyje." Jis yra tiksliai, kas įvyko man su 'Žiedu Mano Skambutis.' Jis nebuvo dramatiškas pokytis, bet tos dainos jausmas pakeitė mano nuomonę apie tai, kuo albumas turi būti, visi apie." "'Pastūmėjimo' registracija buvo labai panašūs tas kelias," jis tęsia." Aš bandžiau su stilistinėmis madingo šuoliuko naujovėmis anksčiau, bet aš niekada nesijaučiau iš tikrųjų atsipalaidavęs su juo. Šį kartą, jis buvo visiškai skirtinga patirtis. Iš tikrųjų, nėra daina visame albume, kur aš bandau būti kažkuo, kad aš nesu.", Kadangi Enrique pasistūmėjo savo asmeninė paieška songwriting atradimo ir registracijos eksperimentavimas, "Kankinamas nemigos" patyrė metamorfozę. "Jei jūs klausėte albumo prieš dvejus metus, jis neneturi nieko bendro nieko, kad padarytų, su kuriuo jis yra šiandien," jis sako. Jo galutinėje inkarnacijoje, "Kankinamas nemigos" turi savyje dvylika dainų anglų kalba ir trys ispanų kalba. Yra papildomi 20 takų, kurie buvo įrašyti per tas ilgas sesijas, bet galų gale apleisti, kai jie nesutiko Enrique griežtų standartų albumui. "Aš galbūt padariau antrą albumą, jei aš norėjau į," jis aiškina. "Bet aš nemanau, kad tos dainos kada nors pamatys dienos šviesą." Jis prisideda:" Jei juos pavadina b-pusėmis, tai jie neturi būti ant albumo." Gimti 1975, Enrique vedė tipiško paauglio gyvenimą, užaugdamas Majamyje. Jis pradėjo rašyti ir įrašyti dainas, nesakydamas jo tėvams apie jį. Iš tikrųjų, jis apsipirko savo pirmas demonstravimas, apsimetantis centrinės Amerikos nežinomu pavadintu Enrique Martínez. Tiktai po nusileidimo rekordinio kontrakto su regionine meksikietiška etikete Fonovisa, padarė Enrique, nusprendžia panaudoti jo tikrą vardą. Įrašytas ispanų kalba, jo selftituluotas debiutas pardavė daugiau kaip milijoną kopijų po pirmų trijų mėnesių po to, kai jis buvo išleistas (į šią dieną, jis pardavė daugiau kaip septynis milijonus). Jo antros pastangos, 1997 "Vivir", įsilaužė į JAV. Geriausi 40 ir buvo skatinti su pirma daugelio dosniai pagamintų pasaulinių kelionių. Per trejus metus, Enrique tapo daugiausiai parduodamas ispaniškos kalbos dainininku pasaulyje. Jis gėrėjosi 16 #1 Skelbimų lentos lotynų kalbos hitai, daugiau, negu bet koks kitas menininkas istorijoje. Enrique buvo dabar pasiruošęs išplėsti savo auditoriją už lotynų rinkos. Išleistas 1999, "Enrique" buvo savo pirmas anglų albumas, ir pirmas, įrašytas Tarpapimčiai. Jis įtraukė megahitus "Bailamos" (Mes Šokis), "Dieviškas Ritmas," "Būti Su Jumis," ir "Galėjo, aš Turiu Šį Bučinį Amžinai," duetas su Whitney Hiustonu. JAV, platininis albumas buvo patvirtintas dvigubas, ir Enrique buvo pamatytas milijonų per 2000 Geriausios kokybės Rutulio pertraukos tarp kėlinių šou. "Enrique" pasiekė aukso ar platinos padėtį 32 šalyse. Dainininkas galų gale taptų geriausiu parduodančiu tarptautiniu menininku viso laiko Indijoje. Tada atvyko "Išsigelbėjimas", kuris įtraukė hitus "Didvyris" ir "Escapar", ir pricementavo Enrique superžvaigždės padėtį Europoje, parduodamas 10 milijonų kopijų. Ir albumas, ir vienas to paties vardo buvo tuo pačiu laiku #1 albumas ir vienas U.K. Vadintas "QuizĀs", Enrique ketvirtas ispaniškos kalbos albumas nustatė jį kaip vieną iš nedaug registracijos menininkų kada nors, kad laimėtų JAV multiplatininį angliškos kalbos albumą (Išsigelbėjimas), sektas JAV multiplatininio ispaniškos kalbos albumo ("Quizas"). Enrique pasisekimas tęsėsi 2003 su jo vykusiai tituluotu septintu albumu "7", paruošdamas dirvą artistiškai Odisėjai, kuri pasiekia kulminacinį tašką dabar su "Susijusio su nemiga." paleidimu, "aš niekada neiškenčiau taip daug albumo sukūrimo," sako Enrique su juoku. "Jis buvo kelionė sielos ieškojimo ir pats atradimas man.", "aš neketinu reikalauti kaip mes visi, menininkas daro su nauju albumu, kad tai yra mano geriausias albumas kada nors, ar toks su geriausia gamyba ar geriausiomis dainomis," jis nusprendžia. "Vienas daiktas yra tikrai, nors. Aš daviau save visiškai į sukūrimą iš šitos ataskaitos — širdis ir siela."
Atgal į viršų Go down
http://www.marianos-fc.mums.lt
 
Ilgesnė biografija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Biografija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Enrique Iglesias :: Enrique Iglesias :: Informacija-
Pereiti į: